Kovo 20-24 dienomis mūsų lopšelyje-darželyje buvo organizuojama teatro šventė „Vaidiname draugams“.

Vaikams visada smagu vaidinti, inscenizuoti, todėl visą savaitę ugdytiniai vaidino įvairias pasakas. Priešmokyklinukai kūrė patys, pasirinkdami būdus ir priemones. Sekė draugams pirštukines pasakas, vaidino spektaklį „Žibuoklės mamytei“. Visiems buvo labai įdomu ir linksma. „Mikės pūkuotuko“ grupės vaikai buvo pakviesti į „Nykštuko“ grupę,  kurios ugdytiniai  parodė draugams pasaką „Batukai“. Savaitinė mažųjų  „Pasakiukų“ grupė pakvietė į svečius  „Bitutės“ grupės vyresniuosius draugus. Mažieji, padėdami auklėtojos, sekė pasaką „Pirštinė“. Po to buvo pasiūlyta pasikeisti vietomis ir pavaidinti pasaką „Bitutės“ grupės vaikams. „Pasakiukų“ artistai tapo  žiūrovais.

Kovo 23d. į salę rinkosi visų grupių ugdytiniai: „Nykštuko“, „Bitutės“, „Boružėlės“, „Mikės Pūkuotuko“,  bei „Pasakiukų“ grupių vaikai. Juos  suintrigavo į salę atbėgusi Kiškienė, nešina ryškiaspalvę dėžę. Visi žiūrovai bandė spėti kas yra toje gražioje dėžėje. Visų noras atidaryti dėžę buvo toks didelis, kad vienas žiūrovas atspėjo, kad tai yra knyga. Tai buvo pasakų knyga – „Kiškio trobelė‘. Svarstė mažieji žiūrovai, ką daryti: gal skaityti tą pasaką… Bet kiškienė rado sprendimą: pasižiūrėti draugų žvėrelių lėlių teatrą „Kiškio trobelė“ (J. Binkio). Plojimų negailėjo visi susirinkusieji. Po spektaklio žiūrovai buvo apdovanoti  ir su džiugiom emocijom grįžo į grupes.

Džiugu, kai šalia draugai. Džiugu, kai galime juos nustebinti, pralinksminti. Pažadame  dar ne sykį sukurti šventę mažiesiems.

Grupės auklėtoja Vida Varanauskienė