Dalyvavome visuomeninės akcijos projekte ,,Saugi vasara“

        2016 metų  liepos mėnesį lopšelio-darželio ugdytiniai ir auklėtojos dalyvavo išskirtinoje visuomeninėje akcijoje ,,Saugi vasara“, kurią inicijavo Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacija.

Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į mažiausių ir labiausiai pažeidžiamų visuomenės narių – vaikų saugumo užtikrinimą.

Į šį projektą įsitraukė ir padėjo jį realizuoti dvi mūsų lopšelio-darželio auklėtojos – savaitinės ,,Bitutės“ grupės auklėtoja Danutė Piragienė ir laikinai pavaduojanti ,,Mikės Pūkuotuko“ grupės auklėtoja Ksaverija Kiseliovaitė. Įtraukdamos vaikus į šį projektą pedagogės kartu su ugdytiniais diskutavo, kokia yra saugi vaikystė, vasara. Aptarė aktualiausias vasaros pramogas ir kaip jų metu reikėtų saugoti save ir draugą – prie vandens telkinių, važinėjantis dviračiu, būnant kaitrioje saulėje ar einant į mišką, kuris yra šalia darželio. Pagrindinis šio projekto akcentas vaikų piešinių paroda iš visos Lietuvos.

Baigiamosios akcijos ,,Saugi vasara“ renginio metu rugpjūčio mėnesį visų vaikų piešiniai buvo eksponuojami didžiulėje parodoje po atviru dangumi Vilniuje. Taip ne tik buvo atkreiptas dėmesys į itin didelį rūpestį keliančią problemą – vaikų saugumo užtikrinimą, bet ir siekiama naujo rekordo – gausios vaikų piešinių parodos.

Ksaverija Kiseliovaitė,

laikinai einanti auklėtojos pareigas

Ugdytinių piešiniai, išsiųst į parodą: